Drużyna biegowa Fundacji In_Spire - 14. PKO Półmaraton Poznań | 2022

Celem działania Fundacji jest pomoc ludziom i przedsiębiorcom w dotarciu do ich TALENTÓW. Na przeszkodzie, jak wskazują kierujący Fundacją, stać tu mogą rozmaite blokady – brak wiedzy, umiejętności, inspiracji, wreszcie deficyt odwagi do działania.

In_Spire wspiera chętnych w przezwyciężaniu tych ograniczeń. Już w swoich pierwszych tygodniach działania zorganizowała wystawę prac plastycznych wykonanych przez podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach, która towarzyszyła Targom Książki w Poznaniu. Czynnie bierze także udział w wydarzeniach sportowych - na 14 PKO Półmaratonie 3.04.22 w Poznaniu wystawiła swoją Drużynę Biegową.

Silne wsparcie dla Drużyny zapewnił sponsor UWI Inwestycje S.A. Poznański deweloper.

W drużynie pobiegli:

Iwona Matuszczak-Szulc

Joanna Witkiewicz

Marian Gorynia

Robert Latasiewicz

Marcin Urbanek

Przemysław Wański

Drużynę wsparły dzieci i młodzież z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Nasz Dom" i "Zakątek" w Poznaniu (Dom Dziecka nr 3), które przyjechały na targi wraz z wychowawcą.

Tym razem nie pojawiły się jeszcze na samej linii startowej, ale wspierały okrzykami i klaskami naszych, i nie tylko naszych biegaczy.

W trakcie pobytu dzieciaków nie tylko dopingowaliśmy biegaczy, ale odbywaliśmy też wycieczkę po terenie MTP, weszliśmy m.in. na dach Sali Ziemi:)