Polsko-ukraińskie mini targi pracy

Polsko-ukraińskie mini targi pracy to wydarzenie dedykowane firmom poszukującym pracowników, dysponujących wakatami i chcącym zatrudnić pracowników z Ukrainy. Jest to niepowtarzalna możliwość przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z osobami poszukującymi pracy na rynku wielkopolskim.

Grupa OLX poprowadzi warsztaty towarzyszące Targom, na których będzie można nauczyć się jak korzystać z przygotowanych przez firmę narzędzi związanych w poszukiwaniem pracy, jak i wykorzystywaniem platformy do sprzedaży swoich produktów czy usług.

Targi są  wydarzeniem równoległym do  Szkolenia „Moja praca i firma w Poznaniu”, organizowanego przez Miasto Poznań. W ten sposób uczestnicy szkolenia będą mieli szansę na rozmowę już na miejscu z potencjalnymi pracodawcami.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 23 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w salach Poznań Congress Center na poziomie 1, w godz. 9.00-16.00.

Organizator wydarzenia: Fundacja In_Spire

Darczyńcy: Grupa OLX, Konimpex - Invest Sp. z o.o.,

Partnerzy: Grupa MTP, Miasto Poznań (Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa UMP).

Wstęp dla potencjalnych pracowników: wolny

Kontakt dla firm w sprawie udziału w Targach:

Fundacja In_Spire

Zuzanna Hojan