Cavaliada Kraków | 2022

Fundacja In_Spire na zawodach Cavliada Kraków 2022.

Fundacja In_Spire objęła patronatem zawody CSIAm-A Amateur Tour [1A], konkurs dwufazowy specjalny (110 cm) w skokach przez przeszkody, który został rozegrany w ramach zawodów Cavaliada Kraków 2022. Konkurs wygrała Anet Sitek na koniu KAREZZO WP. Miejsce drugie wywalczyła Elżbieta Jodłowska na wałachu RUBIN, a na trzecim miejscu podium stanęła Olga Pawłowska na koniu IVO.

Fundacja In_Spire wspiera aktywności sportowe, ponieważ łączy się on z misją działania Fundacji. Sport uczy przekraczać własne ograniczenia, pokazuje siłę tkwiąca w konsekwencji i  udowadnia, że w każdym człowieku tkwią możliwości, jakich on wcześniej nie podejrzewał. Sport tym samym daje siłę i odwagę, by świadomie kształtować własne życie.

CAVALIADA Tour to największy cykl halowych zawodów międzynarodowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Odbywają się w pięciu miastach: Poznaniu, Sopocie, Krakowie, Lublinie i w Warszawie. To jedyne zawody w kraju, podczas których można zobaczyć cztery konkurencje jeździeckie w jednym miejscu i w jednym czasie. Przez cztery dni rywalizują ze sobą zawodnicy skoków przez przeszkody, WKKW, ujeżdżenia i powożenia. Dodatkowo rozgrywany jest konkurs dla dzieci na kucach - CAVALIADA Future.

Głównym celem CAVALIADY jest popularyzacja jeździectwa w Polsce przede wszystkim jako dyscypliny sportowej, ale również jako formy rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego.

CAVALIADA to emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na najwyższym poziomie. W ramach CAVALIADA Tour zawodnicy skoków przez przeszkody mają szansę powalczyć o cenne punkty do światowego rankingu w aż 11 konkursach! Dodatkowo Poznań, Kraków i Warszawa to zawody zaliczane do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej, z wielkim finałem, który odbywa się właśnie w Warszawie.

Zdjęcia wręczenia nagród w konkursie pod patronatem Fundacji In_Spire. Nagrodę wręcza wiceprezes Fundacji In_Spire Natalia Urbańska-Guss