In_Spirujące Święta

Tej zimy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich powstał jeden z najwspanialszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Polsce. Fundacja In_Spire pragnie wspólnie ze swoimi partnerami sprawić, by tę radość poczuły dzieci, którym na co dzień trudniej skorzystać z takich atrakcji i na chwilę zapomnieć o ciężkich doświadczeniach.

Udało nam się zrealizować projekt In_Spirujących Świąt!

Odwiedziło nas 5 grup dzieci, a każdy wyjazd był przepełniony radością i wdzięcznością.

In_Spirujące Święta to projekt, który objął wybrane szkoły oraz fundacje i ich podopiecznych, aby mogli przyjechać na najwspanialszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Poznaniu, na placu PeWuKi. Naszą misją było przywiezienie 250 dzieci z małych miejscowości w Wielkopolsce oraz dzieci z rodzin mających trudną sytuację materialną. Sprawiliśmy, by te dzieci mogły poczuć radość z nadchodzących świąt oraz beztroską zabawę.

Zobaczcie jak podopieczni bawili się razem na jarmarku.

Grupa 1 - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ptaszkowie.

Grupa 2 - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Wielichowie.

Grupa 3 - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej.
Grupa 4 - podopieczni Fundacji "Ogród Marzeń" z Jarocina i Fundacji W Dobrą Stronę z Żerkowa.

Grupa 5 - Podaruj dzieciom magię świąt - spotkanie poznańskich rodzin z dziećmi - projekt sfinansowano z środków budżetowych Miasta Poznania.

Dziękujemy naszym Darczyńcom, dzięki którym udało nam się zrealizować ten projekt.

Zostań partnerem projektu Poznaj więcej szczegółów

Fundacja In_Spire